Металочерепиця. Акція!

ДахСтиль пропонує найкращу ціну на якісну металочерепицю з полімерним покриттям на будь-який смак!

114грн/м.кв. Поспішай замовити!
📞+38(097)67-17-480  📞+38(067)67-14-984

Металочерепиця користується надзвичайною популярністю серед покрівельних матеріалів. ЇЇ переваги   полягають в тому, що при невеликих витратах ви отримаєте чудову можливість облаштувати покрівлю  – вона матиме бездоганний вигляд і  буде відрізнятись тривалим терміном служби

черепиця дах

Дах будівлі має виглядати гармонійно з навколишнім середовищем і захищати будинок від холоду, вітру, спеки. Неможливо збудувати добротний будинок без якісної покрівлі, а використання металочерепиці для даху будинку стане чудовим економічним рішенням. Універсальність металочерепиці полягає в тому, що її можна використовувати не лише для облаштування даху приватного будинку, але й для інших типів будівель. Також доцільно використовувати металочерепицю при будівництві комерційних, промислових будівель.

кровля черепица

Переваги металочерепиці

Естетичність зовнішніх даних. Зовнішній вигляд даху з металочерепиці завжди неперевершений, Великі можливості комбінувати різні кольори та форми матеріалу

Надійність та тривала експлуатація. Якість матеріалу полягає в достатній захищеності від корозії, стійкості до агресивних проявів зовнішнього середовища та можливості використання в будь-яких кліматичних умовах. Термін служби металочерепиці становить до 50 років в залежності від її параметрів та якості. Офіційна гарантія також може бути різною у різних виробників.

Розмаїття варіантів кольорової гамми та форми профілю. Металочерепиця виготовляється з використанням різної сировини та різних технологій. Тому ви зможете обрати варіант, який найбільше сподобався не тільки за своїми зовнішніми характеристиками, але й за тими параметрами, котрі визначають орієнтовний термін використання.

Оскільки якість матеріалу залежить від якості кожного з шарів, які складають його структуру, важливо, щоб:

товщина металу складала не менше 0,45 мм,

кількість цинку у відповідному шарі була не меншою за 240 грамів на метр квадратний,

полімерний шар був достатньо якісним і надійним для того, щоб мінімізувати вплив ззовні та зберегти всі властивості покрівельного матеріалу якомога довше.

До речі, важливо зазначити, що в залежності від конкретних параметрів вартість металевої черепиці може суттєво відрізнятись. Також на ціну впливає той фактор, ким була виготовлена продукція та чи є на неї офіційна гарантія.