АКЦІЯ! Металочерепиця власного виробництва

ДахСтиль пропонує найвигіднішу ціну на якісну металочерепицю ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА!  А також знижки на всі аксесуари для даху! 

  • Полімерне покриття на будь-який смак
  • Різні форми, колір та товщина
  • Метал провідних європейських виробників
  • Виготовлення у найкоротші терміни та доставка
  • Монтаж даху будь-якої складності

Металочерепиця  від  220 грн/м.кв.

Поспішайте замовити
+38(097)67-17-480

черепиця дах

Дах будівлі має виглядати гармонійно з навколишнім середовищем і захищати будинок від холоду, вітру, спеки. Неможливо збудувати добротний будинок без якісної покрівлі, а використання металочерепиці для даху будинку стане чудовим економічним рішенням. Універсальність металочерепиці полягає в тому, що її можна використовувати не лише для облаштування даху приватного будинку, але й для інших типів будівель. Також доцільно використовувати металочерепицю при будівництві комерційних, промислових будівель.

кровля черепица

Переваги металочерепиці

Естетичність зовнішніх даних. Зовнішній вигляд даху з металочерепиці завжди неперевершений, Великі можливості комбінувати різні кольори та форми матеріалу

Надійність та тривала експлуатація. Якість матеріалу полягає в достатній захищеності від корозії, стійкості до агресивних проявів зовнішнього середовища та можливості використання в будь-яких кліматичних умовах. Термін служби металочерепиці становить до 50 років в залежності від її параметрів та якості. Офіційна гарантія також може бути різною у різних виробників.

Розмаїття варіантів кольорової гамми та форми профілю. Металочерепиця виготовляється з використанням різної сировини та різних технологій. Тому ви зможете обрати варіант, який найбільше сподобався не тільки за своїми зовнішніми характеристиками, але й за тими параметрами, котрі визначають орієнтовний термін використання.

дах

Оскільки якість матеріалу залежить від якості кожного з шарів, які складають його структуру, важливо, щоб:

товщина металу складала не менше 0,45 мм,

кількість цинку у відповідному шарі була не меншою за 225 грамів на метр квадратний,

полімерний шар був достатньо якісним і надійним для того, щоб мінімізувати вплив ззовні та зберегти всі властивості покрівельного матеріалу якомога довше.

До речі, важливо зазначити, що в залежності від конкретних параметрів вартість металевої черепиці може суттєво відрізнятись. Також на ціну впливає той фактор, ким була виготовлена продукція та чи є на неї офіційна гарантія.25