Натуральна черепиця. Акція!

натуральна черепиця

ДахСтиль пропонує найвигіднішу ціну 9 € /м.кв. Поспішайте замовити!

+38(097)67-17-480

+38(067)67-14-984

Червона черепиця є найбільш традиційним кольором в керамічної черепиці.

черепиця керамічна

Це продукт, який об’єднує історичні та сучасні будівлі. Цей колір будівельники, архітектори і замовники вибирають для своїх об’єктів, що називається, з «закритими очима».

Адже з багатовікового досвіду відомо, що звичайний натуральний колір обпаленої глини підходить для будь-яких дахів. Це колір кераміки найбільш доступний за ціною!

Постійна наявність на складах цієї моделі черепиці створює зручність для накриття будинку.

Переваги керамічної черепиці

  • Довгий термін експлуатації. Заводи-виробники дають офіційну гарантію на свій продукцію 30 років, але на практиці покрівельна кераміка слугує понад 100 років, зберігаючи високі експлуатаційні та візуальні характеристики.
  • Екологічно безпечний продукт, який створює оптимальний мікроклімат, що позитивно в пливає на здоров’я мешканців будинку.
  • Стійкість до руйнівних атмосферних та біологічних факторів (ультрафіолетових променів, низької температури, надмірної вологості, цвілі, корозії та ін.).
  • Глиняна черепиця має здатність поглинати звуки, що забезпечує спокій та акустичний комфорт в приміщені.
  • Керамічна покрівля являє собою окремі черепки, а не модулі. Це дозволяє робити монтаж матеріалу на дахах складних конфігурцій та замінити без проблем окремі елементи в разі потреби.