Обережно! Бурульки!

бурульки

Внаслідок температурних перепадів,  неякісного утеплення та неправильної технології монтажу покрівлі  на дахах будинків масово утворюються крижані бурульки. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до травмування людини але й до загибелі.

Проте, від бурульок і льоду страждають не тільки люди, але і матеріальні цінності. Адже величезна маса снігу, яка зібралась на даху, дає велике навантаження на всю конструкцію даху, що часто призводить до пошкодження покрівельного покриття, гниття даху, пошкодження водостоків і т.д. А це, у свою чергу, спричиняє значні витрати на подальший ремонт. Все це покладає особливу відповідальність на власників будинків, що відповідають за їх безпечну експлуатацію. Звичайно – найпростіший спосіб позбавитись від бурульок та льоду – збити їх. Проте, процес механічного очищення снігу і бурульок з даху досить трудомістке завдання і  при цьому може призвести до  ушкодження покриття. 

Найоптимальніший варіант вирішення даної проблеми – якісний монтаж утеплення даху фаховими спеціалістами та монтаж системи обігріву, яка являє собою технологію особливого розміщення спеціального термокабелю на покрівлі і в ринвах. Дана система підігріву даху – проста в експлуатації і довговічна.

сніг бурульки

Головне, це не тільки дієвий спосіб усунення вже наявних крижаних наростів, а й їх попередження.

Подібний захист покрівлі та водостоків має багато переваг.

  • відсутність льоду та снігових заметів на дахах;
  • запобігання утворенню бурульок;
  • профілактика травмування від падіння брил та льоду;
  • запобігання пошкодженню фасадів;
  • збільшення терміну експлуатації покрівлі;
  • захист жолобів і водостічних труб від руйнування у наслідок замерзання;
  • запобігання виникненню мокрих плям на фасаді, які сприяють появі грибків та пошкоджень у наслідок заморожування й ерозії.

Функції управління-завдяки датчикам температури, вологості і снігу, повністю автоматичні і не потребують втручання людини.

 

Підігрів даху – якісний та доступний варіант захисту будинку при сезонних змінах погоди.

Замовити підігрів даху можна у нас

097 671 74 80 Андрій