Проектування, монтаж підігріву, та інші послуги ДахСтиль

ПОСЛУГИ

Індивідуальні рішення для кожного типу даху!

Ми піклуємось про захист Вашого будинку та його есетичний вигляд і надаємо величезний спектр послуг, які здійснюються професіоналами своєї справи! Наша команда працює на результат, який вражає, знаходить підхід до кожного клієнта, дає рекомендації та старанно виконує кожне замовлення!
“Дах Стиль” – це про тепло, якість та доступність!

Утеплення дахів

Особливу увагу при утепленні покрівлі будинку слід приділити вибору матеріалів для утеплення.

Проектування даху

Від правильності проекту даху залежить благонадійність всієї споруди в цілому. Щоб уникнути неприємностей при проектуванні даху, необхідно врахувати безліч моментів.

Фарбування даху

Будь-який дах, як оцинкований, так і металевий, потребує захисту від негативних факторів: корозії, вологи, атмосферних опадів, механічних пошкоджень. З цією метою необхідно купити фарбу для даху, виходячи з типу і стану покрівлі, а також кліматичних умов.

Клінінг даху

Мийка й очищення покрівлі від різних забруднень, як і водостічних систем — необхідна процедура для підтримання свого будинку в гарному стані!

Покрівельні роботи

Це допоможе вам уникнути таких проблем, як нагромадження конденсату всередині покрівлі, затікання води всередину будівлі, передчасне руйнування несучих конструкцій даху.

Монтаж підігріву даху

Для того, щоб покрівля не руйнувалась і не псувалась, а також не допустити обмерзання водостічної системи, використовується система підігріву даху – проста в експлуатації і довговічна.

Монтаж блискавкозахисту

Блискавкозахист – це комплекс спеціальних пристосувань і технічних рішень для забезпечення безпеки споруди, а також майна і людей, що знаходяться в ньому.

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com