Чистка даху. Чому це важливо

РЕГУЛЯРНИЙ ДОГЛЯД

З часом, в процесі експлуатації, покрівля вкривається листям, пилом, на поверхні з’являється пліснява, лишайники, мох. Що не тільки псує зовнішній вигляд даху, але й завдає шкоди покрівельному  матеріалу. Проникаючи глибоко в структуру через мікропори вони псують покрівельний матеріал. Тому стан Вашого даху потрібно регулярно перевіряти, щоб забезпечити оптимальні умови і тривалість терміну служби.

 

ВИДАЛЕННЯ ЛИСТЯ, БРУДУ,МОХУ

Зазвичай для очищення фарбового покриття достатньо дощової води. Однак після дощу на поверхні покрівлі можуть залишитися листя, гілки тощо, які необхідно щорічно прибирати. Жолоби і водостічні системи також вимагають  прибирання хоча б раз на рік.

МЕТОДИ ОЧИСТКИ ДАХУ

Існує два способи очищення покрівлі.

Перший передбачає використання м’якої щітки і води. Майстер обережно очищує поверхню ручним інструментом та змиває брудну масу водою. Для видалення стійких плям застосовують миючі засоби, призначені для очищення фарбованих поверхонь. Змивати миючі засоби з фарбованого покриття слід у напрямку зверху вниз.

Другий метод  полягає в тому , що за допомогою промивних апаратів брудний шар, сміття, та  рослинність змивається з даху під дією струму води з високим тиском (до 50 бар). Пристрої для нагнітання тиску аналогічні тим, що застосовують в авто мийках.  Проте, скористатися прибором може лише людина, що має здатність працювати на великій висоті, пересуваючись по нахиленій поверхні. Клінінг відбувається при дотриманні правил безпеки та обережності щодо даху, адже покрівля не розрахована на великі фізичні навантаження під ногами людини.

фарбування даху

ПРИБИРАННЯ СНІГУ

Зазвичай сніг скочується з  покрівель. Залишки снігу не перевищують допустимих меж навантаження на дах. Однак, якщо снігове навантаження необхідно зменшити, то шар снігу ( 10 см) необхідно залишити на поверхні для захисту фарбованого шару від морозу та холодного вітру.

  • Дах Стиль, окрім продажу та монтажу покрівельних матеріалів, здійснює професійне обслуговування дахів, що допоможе Вам  підтримувати чистоту та охайний зовнішній вигляд Вашого даху.

НАДАЄМО ПОСЛУГИ: 

Очищення покрівлі 

Обробка 

Фарбування даху

ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ПОТРІБНО: 

Зростає термін служби Вашої покрівлі 

Значно дешевша альтернатива заміні покрівлі даху 

Охайний вигляд даху та будинку в цілому

чистка і фарбування даху

Дах Стиль допоможе Вам підтримувати чистий та охайний дах без величезних витрат на заміну покрівлі і незручностей, пов’язаних з цим процесом. Замовляйте професійні послуги з очистки та фарбування дахів