Дах береже будинок

Варто зробити хороший дах, використовуючи якісні матеріали. ДАХ СТИЛЬ спеціалізується на постачанні якісного матеріалу для даху!

Цей покрівельний матеріал має стильний зовнішній вигляд, часто імітує традиційну керамічну черепицю, але набагато перевершив глиняний аналог по ергономічним якостям. Використовують металочерепицю для проведення реконструкції будівель або нового будівництва. У будь-якому випадку вона здатна прослужити 50 років, а то і більше, не втрачаючи свій первозданний вигляд протягом всього часу експлуатації.
Процес укладання листів металочерепиці відноситься до таких робіт, при виконанні яких необхідно суворо дотримуватися вимог, зазначених виробником в інструкції. Відступ від цих рекомендацій може призвести до істотного скорочення часу служби матеріалу, а виробники в таких випадках відмовляються від відповідальності у вигляді порушення гарантійних зобов’язань. 
Ми уже готові до нового сезону та забезпечимо вас усіма необхідними матеріалами й майстрами, котрі виконають усі роботи “під ключ”!

Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка,Самбір — міста, яким пощастило, адже ми вже готові до продуктивної та якісної роботи саме у вас! З «Дах Стиль» ви можете бути спокійні за тепло та захист вашого будинку!