КЛІНКЕРНА ЦЕГЛА

Клінкерна цегла – класичний матеріал поза часом!

Клінкерна цегла обробляється при надвисоких температурах – від 1000 ° C і  вище, вона виготовлена лише з натуральних та екологічних речовин. Вона не лише характеризується стійкістю до перепадів температур, а й зберігає свій первісний яскраво насичений колір, навіть через багато років поспіль.

Великий вибір фактур, кольорів і розмірів клінкерної цегли дозволяють втілювати в будівництві будь-які дизайнерські рішення.

Таке надійне покриття прикрасить вашу будівлю і надасть їй особливого шарму!

Клікерна цегла має ряд значних переваг. По-перше, — це захист від атмосферних впливів, таких як ультрафіолетове випромінювання, волога, низькі і високі температури. По–друге, зовнішній вигляд, адже фасади з такої цегли виглядають дуже привабливо та естетично. 

Якщо естетику можна візуально оцінити, то технічні характеристики «на око» визначити дуже важко. Якість — перший пріоритет для нас!

Тому перед тим, як перед вами постане вибір, і ви забажаєте замовити і купити матеріал, варто порадитись з компетентними спеціалістами!

Водяна обробка

Pflaster

Verblender

Ручне формування

Клінкерна бруківка

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com