КЛІНІНГ (миття) ДАХУ

Клінінг даху – це мийка й очищення покрівлі від різних забруднень, як і водостічних систем — необхідна процедура для підтримання свого будинку в гарному стані!

Регулярне очищення покрівлі від лишайників і моху продовжить термін служби всьому будинку.
Наші фахівці швидко видалять сліди від сміття і жирних плям, оброблять поверхню спеціальними хімічними засобами, які захистять Вашу покрівлю від корозії.

М’яка покрівля — практичний і дорогий матеріал для покриття, виглядає солідно і служить десятиліттями. Але дуже важко впоратися з лишайниками на такій поверхні без допомоги фахівців, адже без спеціального спорядження і страховки працювати незручно і небезпечно. Для ефективного видалення моху та лишайників використовуються різні хімічні речовини, нешкідливі для організму людини і природи.

Самостійно зробити ці необхідні процедури дуже важко та небезпечно, краще замовити клінінг у спеціалістів та отримати відмінний результат. А зробити це можна у нас в містах – Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка,Самбір.

Регулярна і комплексна чистка покрівлі — запорука довгого терміну служби покрівельного покриття!

Здійснюємо професійне обслуговування дахів, що допоможе Вам  підтримувати чистоту та охайний зовнішній вигляд Вашого даху.

НАДАЄМО ПОСЛУГИ:

Очищення покрівлі

Обробка

Фарбування даху

ДЛЯ ЧОГО ЦЕ ПОТРІБНО:

Зростає термін служби Вашої покрівлі

Значно дешевша альтернатива заміні покрівлі даху

Охайний вигляд даху та будинку в цілому

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com