ФАРБУВАННЯ ДАХУ

 

Будь-який дах, як оцинкований, так і металевий, потребує захисту від негативних факторів: корозії, вологи, атмосферних опадів, механічних пошкоджень. З цією метою необхідно купити фарбу для даху, виходячи з типу і стану покрівлі, а також кліматичних умов.

Головними показниками такої фарби повинні бути: висока стійкість до корозії, вологи і перепадів температурного режиму, естетична привабливість і довговічність.
Фарбування даху разом з “Дах Стиль” проводиться згідно всіх технологічних норм і правил, спеціалістами, яким довіряють вже багато років поспіль, можна просто замовити і переконатись у цьому самому!

У випадку з фарбуванням шиферних покрівель попередньо проводиться ґрунтування покрівлі ґрунтовками глибокого проникнення та проводиться обробка антисептичними засобами. 
При фарбуванні дахів з металу використовують два варіанти в першому випадку наносять спеціальні ґрунтовки, попередньо обробивши місця корозії перетворювачем іржі.

Наша команда працює у таких містах, як – Турка, Стебник, Трускавець, Дрогобич, Східниця, Самбір, Стрий, Борислав, Львів. 
Ми надаємо гарантії на свою роботу та проводимо якісне фарбування дахів згідно домовлених термінів!

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com