МОНТАЖ ПІДІГРІВУ ДАХУ

підігрів даху

У нашому кліматичному поясі ми часто можемо спостерігати різкі перепади температур. Для того, щоб покрівля не руйнувалась і не псувалась, а також не допустити обмерзання водостічної системи, використовується система підігріву даху – проста в експлуатації і довговічна.

Обігрів включає в себе технологію особливого розміщення спеціального термокабеля на покрівлі і в водозливи і підключення його до контролерів управління.

Термокабеля використовують двох типів. Принцип дії їх різний. Перший тип – це резистивний кабель, другий тип – саморегулюючий кабель. Навідміну від першого, саморегулюючий може змінювати свій опір залежно від температури на різних місцях покрівлі.

Електричний монтаж має декілька видів. Вибір схеми підключення через контролер вологості і температури автоматичного типу найбільш виправданий. Система виходить повністю автоматизованою завдяки датчикам вологості.
Підгрів даху – якісний та доступний варіант захисту будинку при сезонних змінах погоди.
Замовити підігрів даху можна у нас у містах-  Турка, Стебник, Трускавець, Дрогобич, Східниця, Самбір, Стрий, Борислав, Львів.

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com