ПРОЕКТУВАННЯ ДАХУ

Робочий проект будівництва даху не може бути розроблений, без архітектурних креслень Вашого заміського будинку.
Від правильності проекту даху залежить благонадійність всієї споруди в цілому. Щоб уникнути неприємностей при проектуванні даху, необхідно врахувати безліч моментів.
Для цього потрібно проаналізувати навантаження, викликані вітром, вагу снігового настилу, а також вагу безпосередньо покрівлі.

Проектування і будівництво даху будинку – справа відповідальна і вимагає спеціальних навичок і вмінь, тому тут не обійтися без допомоги.

Варто замовити проектування даху в кваліфікованих спеціалістів, “Дах Стиль” може забезпечити Вас ними у зазначених містах – Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка,Самбір.

Щоб спроектувати будинок і його елементи, зокрема і дах, слід володіти деякими знаннями і вміннями. Якщо уявити собі форму і конструкцію даху може кожен, то ось перенести ці думки на папір здатний тільки спеціально навчена людина, який ще й може провести точні і грамотні розрахунки.

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com