УТЕПЛЕННЯ

Особливу увагу при утепленні покрівлі будинку слід приділити вибору матеріалів для утеплення. Необхідно підбирати утеплювач правильно за потрібними розмірами, бо якщо утеплювачі будуть трохи менші, ніж відстань між кроквами зсередини даху, теплоізоляція буде не такою ефективною.

Щоб зробити утеплення даху будівлі використовується стандартна технологія, яка полягає у влаштуванні покрівельного багатошарового “пирога”, необхідного для якісного теплозахисту.
На сучасному ринку існує велика кількість матеріалів для утеплення даху: скловолокно, пінополіуретан, пінополістирол, мінеральна вата.
Утримання тепла будинку істотно залежатиме від того, як якісно були проведені роботи.

Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка,Самбір – саме у цих  населених пунктах “Дах Стиль” може провести процедуру утеплення та порадувати Вас результатом роботи.
Ми гарантуємо свою якість і радимо готуватись до погодніх змін вже зараз та замовити утеплення у нас і насолоджуватись теплом свого будинку.

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com