Лідер з виготовлення покрівлі №1

«Дах Стиль» вже 10 років займає лідерську позицію на ринку покрівельних матеріалів і з кожним роком набирає ще більших оборотів!
Надаємо велике різноманіття товарів – металочерепиця, натуральна черепиця, композитна черепиця, бітумна черепиця, профнастил, водостічні системи, аксесуари для даху, клінкерна цегла, вікна для даху, енергозберігаючі технології.
Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи.
Ми впроваджуємо нові стандарти якості наших послуг, цінуючи Ваш час, гарантуємо їх виконання за термінами.
Важливою перевагою нашої компанії є забезпечення довговічності матеріалу, рекомендації у питанні вибору матеріалу, ціни та оформлення. Ми використовуємо сучасні матеріали та технології у будівництві, які забезпечують найвищу якість продукції відповідно до євростандартів.

Покрівельний матеріал «Дах Стиль» має широку колірну гаму і великий вибір профілів, завдяки яким має красивий вигляд на спорудах різного стилю.
Команда наших спеціалістів підберуть матеріал, згідно екстер’єру Вашого будинку, щоб підкреслити його естетичний вигляд.
Для здійснення бажаного та запланованого ремонту даху, необхідно знайти перевіреного та надійного постачальника, який зможе втілити у реальність Ваші бажання.
«Дах Стиль» допоможе вирішити ці питання та реалізує усе задумане.
Нас надихають гарні відгуки клієнтів, які задоволені роботою, ми завжди вдосконалюємось та готові перевершувати власні результати.
Ставимо за мету будувати довгострокові відносини з клієнтами, бути рекомендованими і працювати для Вас.

Наша команда

Засновник компанії

Андрій Кисіль

Керівник відділення

Микола Грицай

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com