БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ

Бітумна черепиця – гнучкий покрівельний матеріал зі скловолокна, модифікованого бітуму і кольорової кам’яною крихти. У виробництві бітуму використовують різні модифікатори, що підвищують його якість та міцність. Верхній шар черепиці – базальтовий гранулят, що захищає черепицю від механічних пошкоджень й руйнування під дією атмосфери.

Особливість такої черепиці в тому, що вона підходить для монтажу даху будь-якої форми.
Технологія виробництва відточена роками практично у всіх країнах світу, і на сьогоднішній день можна знайти гнучку черепицю, яка прекрасно підходить для будь-яких кліматичних умов.

Бітумна черепиця забезпечує повну герметичність кожного стику, завдячуючи гнучкості матеріалу, є найбільш безшумним та гнучким покриттям.

Якщо Ви любите неординарні та креативні рішення, гнучкість — саме та властивість бітумної черепиці, яка дозволяє реалізувати їх. Вона є  достатньо економічною та залишає мінімальні відходи, що приваблює багатьох клієнтів.

Ви самі здивуєтесь тому, які переваги вона має! Для цього необхідно замовити її у нас.

Бітумна черепиця – гнучкий покрівельний матеріал зі скловолокна, модифікованого бітуму і кольорової кам’яною крихти. У виробництві бітуму використовують різні модифікатори, що підвищують його якість та міцність. Верхній шар черепиці – базальтовий гранулят, що захищає черепицю від механічних пошкоджень й руйнування під дією атмосфери
Особливість такої черепиці в тому, що вона підходить для монтажу даху будь-якої форми.
Технологія виробництва відточена роками практично у всіх країнах світу, і на сьогоднішній день можна знайти гнучку черепицю, яка прекрасно підходить для будь-яких кліматичних умов.
Бітумна черепиця забезпечує повну герметичність кожного стику, завдячуючи гнучкості матеріалу, є найбільш безшумним та гнучким покриттям. Якщо Ви лише за ординарні та креативні рішення, гнучкість — саме та властивість бітумної черепиці, яка дозволяє реалізувати їх. Є достатньо економічною та залишає мінімальні відходи, що приваблює багатьох, які бажають купити бітумну черепицю.
Ви самі здивуєтесь тому, які переваги вона має! Для цього необхідно купити її у нас. Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка — відкриті для замовлень!
В разі пошкодження легко ремонтується, так як всі листи взаємозамінні.
Бітумна черепиця чудово встановлюється як і на новий дах, так і реконструювати нею старі будинки.
Існує більш ніж два десятки кольорових гам бітумної черепиці.
Більшість покрівельних матеріалів вимагають пристрої додаткової гідроізоляції, м’яка покрівля, навпаки, – сама по собі є герметиком. Будь-якому господареві важливо, щоб Дах їхнього був довговічним, тому слід дуже ретельно обирати усі матеріали. Бітумна черепиця — для тих, хто дивиться далекоглядно. І можете бути впевнені, вона прослужить Вам ще дуже довго!

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com