D10 – це відповідь на великий попит на керамічну черепицю для швидкого покриття великих площ.   Ви не можете побачити розмір подвійної вбудованої плитки D10 внизу здалеку.  Це подвійне поглиблення робить його зовнішнім виглядом наполовину, і тому D10 може здаватися меншим на даху. Удосконалена форма жолобів сприяє ефективному відведенню води, а високі подвійні замки перешкоджають задуванню опадів під покрівлю. Великий розмір черепиці, дозволяє мінімізувати витрати, тим самим спрощує й прискорює монтаж. Класичні й насичені кольори, у сукупності з високою якістю покриттів, довгі роки будуть підкреслювати архітектуру вашого будинку.

Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка,Самбір — міста, яким пощастило, адже ми вже готові до продуктивної та якісної роботи саме у вас! З «Дах Стиль» ви можете бути спокійні за тепло та захист вашого будинку!

Кольорова гама

Готові об'єкти

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com