Композитна черепиця Classic

Композитна черепиця Classic​ – з’явилась відносно недавно, але відразу зарекомендувала себе матеріалом, що відноситься до ряду якісних.
Композитна черепиця – матеріал, за допомогою якого можливо створити міцний і надійний дах.
Замовити у «Дах Стиль» — означає забезпечити довге життя вашого даху!
Турка, Стебник, Трускавець, Дрогобич, Східниця, Самбір, Стрий, Борислав, Львів — міста, де можна купити і насолоджуватися високоякісної композитною черепицею!
Складається така черепиця зі стального листа, на який нанесено шар сплаву магнеліз (магній, алюміній, цинк), далі йде акриловий шар, потім покривається шаром природного каменю, і лише тоді шаром прозорої глазурі.
Покриття призначене для захисту будівлі від атмосферних опадів, вітрів і вуличного шуму. Такі вироби не мають обмежень по використанню. Вони застосовуються як в приватному, так і в комерційному будівництві. Композитні листи відносяться до полегшеним матеріалам. Наприклад, в порівнянні з піщано-цементними або керамічними виробами, вони легше приблизно в 6 разів.
Ми допоможемо обрати матеріал саме для вас та знайдемо індивідуальний підхід! Будьте впевнені у довговічності вашого даху разом з «Дах Стиль».

Кольорова гама черепиці

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: 097 67 17 480
dahstyldr@gmail.com