Композитна черепиця Verona

Покрівельна промисловість, як і вся будівельна індустрія, з кожним роком все більше і більше розвивається, внаслідок цього випускається продукція з застосуванням все більш сучасних матеріалів. Композитна черепиця не потребує посиленої обрешітки, тому і загальна вартість робіт помітно знижується. Поверхня після встановлення не вимагає особливого догляду, адже вона стійка до появи грибку та комах. Фахівці та клієнти, які замовили композитну черепицю, схвально та позитивно відгукуються про цей покрівельний матеріал. Причиною, чому замовники обирають композитну черепицю, окрім якості, є нестандартний дизайн і яскраві тонові рішення, що прикрашають зовнішній вигляд будівлі.

Напил із натурального каменя не дає вашій покрівлі псуватися під впливом сонячних променів, а багатошарова структура не дає шансів шуму дощу або граду потрапляти до приміщення.

Всі матеріали, з яких виготовляються листи композитної черепиці, абсолютно нешкідливі і відповідають усім нормам та стандартам!

Кольорова гама черепиці

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: 097 67 17 480
dahstyldr@gmail.com