БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO ARMOURGLASS

Бітумна черепиця – гнучкий покрівельний матеріал зі скловолокна, модифікованого бітуму і кольорової кам’яною крихти. У виробництві бітуму використовують різні модифікатори, що підвищують його якість та міцність. Верхній шар черепиці – базальтовий гранулят, що захищає черепицю від механічних пошкоджень й руйнування під дією атмосфери

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO ARMOURGLASS

Особливість такої черепиці в тому, що вона підходить для монтажу даху будь-якої форми.
Технологія виробництва відточена роками практично у всіх країнах світу, і на сьогоднішній день можна знайти гнучку черепицю, яка прекрасно підходить для будь-яких кліматичних умов.

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO ARMOURGLASS

Бітумна черепиця забезпечує повну герметичність кожного стику, завдячуючи гнучкості матеріалу, є найбільш безшумним та гнучким покриттям.

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO ARMOURGLASS

Якщо Ви лише за ординарні та креативні рішення, гнучкість — саме та властивість бітумної черепиці, яка дозволяє реалізувати їх. Є достатньо економічною та залишає мінімальні відходи, що приваблює багатьох, які бажають купити бітумну черепицю.

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO ARMOURGLASS

Ви самі здивуєтесь тому, які переваги вона має! Для цього необхідно замовити та купити її у нас. Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка — відкриті для замовлень!

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO ARMOURGLASS

В разі пошкодження легко ремонтується, так як всі листи взаємозамінні.
Бітумна черепиця чудово встановлюється як і на новий дах, так і реконструювати нею старі будинки.

БІТУМНА ЧЕРЕПИЦЯ IKO ARMOURGLASS

Існує більш ніж два десятки кольорових гам бітумної черепиці.
Більшість покрівельних матеріалів вимагають пристрої додаткової гідроізоляції, м’яка покрівля, навпаки, – сама по собі є герметиком. Будь-якому господареві важливо, щоб Дах їхнього був довговічним, тому слід дуже ретельно обирати усі матеріали.

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com