Бітумна черепиця IKO Monarch колір

Бітумна черепиця – гнучкий покрівельний матеріал зі скловолокна, модифікованого бітуму і кольорової кам’яною крихти. У виробництві бітуму використовують різні модифікатори, що підвищують його якість та міцність. Верхній шар черепиці – базальтовий гранулят, що захищає черепицю від механічних пошкоджень й руйнування під дією атмосфери

Бітумна черепиця IKO Monarch колір

Особливість такої черепиці в тому, що вона підходить для монтажу даху будь-якої форми.
Технологія виробництва відточена роками практично у всіх країнах світу, і на сьогоднішній день можна знайти гнучку черепицю, яка прекрасно підходить для будь-яких кліматичних умов.

Бітумна черепиця IKO Monarch колір

Бітумна черепиця забезпечує повну герметичність кожного стику, завдячуючи гнучкості матеріалу, є найбільш безшумним та гнучким покриттям.

Бітумна черепиця IKO Monarch колір

Якщо Ви лише за ординарні та креативні рішення, гнучкість — саме та властивість бітумної черепиці, яка дозволяє реалізувати їх. Є достатньо економічною та залишає мінімальні відходи, що приваблює багатьох, які бажають купити бітумну черепицю.

Ви самі здивуєтесь тому, які переваги вона має! Для цього необхідно замовити та купити її у нас. Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка — відкриті для замовлень!

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com