J13 — натуральне покриття з ефективним водовідведенням, яке захистить  будинок від попадання води навіть при поривчастому і ураганному вітрі.  При укладанні черепиці J13, ви отримуєте гарантію довгого життя покриття вашого будинку! Коли ви встановите справді гідне покриття на своєму даху, зрозумієте, як вашому будинку необхідний якісний матеріал для того, щоб він слугував вам не один десяток років. Цим самим ви вкладаєте в майбутнє та унеможливлюєте протікання води. Плитка має область зсуву близько 30 мм, це дає архітекторам, покрівельникам та розробникам велику свободу при плануванні нових будівель та проектів реконструкції. Ви досі сумніваєтесь? Порадьтесь з нашими спеціалістами, вони знаються в усіх тонкощах цієї справи!

Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка,Самбір — міста, яким пощастило, адже ми вже готові до продуктивної та якісної роботи саме у вас! З «Дах Стиль» ви можете бути спокійні за тепло та захист вашого будинку!

Кольорова гама

Готові об'єкти

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com