Бітумна черепиця Katepal Foxy колір

Бітумна черепиця – гнучкий покрівельний матеріал зі скловолокна, модифікованого бітуму і кольорової кам’яною крихти. У виробництві бітуму використовують різні модифікатори, що підвищують його якість та міцність. Верхній шар черепиці – базальтовий гранулят, що захищає черепицю від механічних пошкоджень й руйнування під дією атмосфери

Бітумна черепиця Katepal Foxy колір

Особливість такої черепиці в тому, що вона підходить для монтажу даху будь-якої форми.
Технологія виробництва відточена роками практично у всіх країнах світу, і на сьогоднішній день можна знайти гнучку черепицю, яка прекрасно підходить для будь-яких кліматичних умов.

Бітумна черепиця Katepal Foxy колір

Бітумна черепиця забезпечує повну герметичність кожного стику, завдячуючи гнучкості матеріалу, є найбільш безшумним та гнучким покриттям.

Бітумна черепиця Katepal Foxy колір

Якщо Ви лише за ординарні та креативні рішення, гнучкість — саме та властивість бітумної черепиці, яка дозволяє реалізувати їх. Є достатньо економічною та залишає мінімальні відходи, що приваблює багатьох, які бажають купити бітумну черепицю.

Бітумна черепиця Katepal Foxy колір

Ви самі здивуєтесь тому, які переваги вона має! Для цього необхідно замовити та купити її у нас. Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка — відкриті для замовлень!

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com