КОМПОЗИТНА ЧЕРЕПИЦЯ

Композитна черепиця Classic

Композитна черепиця Classic​ – з’явилась відносно недавно, але відразу зарекомендувала себе матеріалом, що відноситься до ряду якісних.

Композитна черепиця Standart

Композитна черепиця Standart – це багатошаровий покрівельний матеріал, всередині якого знаходиться той же сталевий лист, що і у металочерепиці. Він має товщину від 0,4 до 0,6 мм і зверху покривається захисним і декоративним шарами.

Композитна черепиця Verona

Покрівельна промисловість, як і вся будівельна індустрія, з кожним роком все більше і більше розвивається, внаслідок цього випускається продукція з застосуванням все більш сучасних матеріалів.

Композитна черепиця Shake

Що являє собою композитна черепиця?

Це матеріал, у якому органічно поєднуються найкращі властивості різних покриттів. Композитна черепиця має великий термін експлуатації та визначається своєю надійністю і стійкістю

Композитна черепиця — дещо нове для ринку покрівельних матеріалів. Що ж це та який ряд переваг вона має? Основою композитної металочерепиці є алюмінцінкований метал товщиною близько 0,45 мм, на який нанесено захисно-декоративне покриття – кольорова базальтова крихта, покрита шаром лаку.
У кінцевому результаті — легкий матеріал з кам’яним покриттям, який не вигорає.
Композитна черепиця, як і традиційна металочерепиця має схожу будову – штампований метал у вигляді хвиль. Купити покрівельний матеріал — це одна справа, а грамотно його встановити потребує зусиль навчених людей. Монтаж здійснюється за допомогою спеціальних цвяхів, які забиваються в торець хвилі, не залишаючи в покритті отворів, які в майбутньому можуть бути причиною протікання та причинити багато незручностей. Матеріал має невеликі розміри листів, що при досить складній покрівлі помітно знижує витрати і полегшує укладання. Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка — саме там ми допоможемо вам обрати, установити матеріал для даху.
Не дивлячись на те, що композитна черепиця з’явилась відносно недавно, вже встигла набути велику кількість прихильників саме цього покрівельного матеріалу. І це не дивно. Переконатись у цьому зможете після того, як замовите його у «Дах Стиль»!

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com