МЕТАЛОЧЕРЕПИЦЯ

Металочерепиця є абсолютно безпечним, екологічно чистим і негорючим покрівельним матеріалом.

Широкий вибір кольорової палітри та фактур прокату дозволяє підібрати покрівлю для Вашого будинку, що ідеально гармонує не лише з довкіллям, а і з будь-яким із обраних стилів архітектури. Дуже низька водопроникність, стійкість до деформації та різних температурних перепадів, при яких зберігаються всі фізичні властивості, роблять металочерепицю ідеальним матеріалом для українського клімату.

Основною перевагою металочерепиці є її невелика вага (від 4,5 кг/м2), що дозволяє зводити полегшену  систему.

Можна укладати на вже існуючу дахову систему, суттєво не змінюючи її, що значно зекономить Ваш час і кошти при реставрації старого даху.

Простота укладання (кріпиться до даху спеціальними покрівельними самонарізами, які є завжди в наявності, та обираються під колір даху). Висока міцність, надійність, а також висока стійкість до атмосферних та хімічних впливів покриття, гарантують довговічність і відмінний зовнішній вигляд Вашого будинку.

Металочерепиця — це сучасний покрівельний матеріал з тонколистової сталі, алюмінію або міді, який покритий полімерним захисним шаром. Нанесене полімерне покриття захищає метал від впливу навколишнього середовища, яке значно продовжує термін служби даху.
Після прокатки на спеціальному обладнанні, лист металочерепиці приймає красиву форму схожу на керамічну черепицю.
Якісна металочерепиця від «Дах Стиль» — гарний приклад того, як звичайна покрівельна сталь перетворилася в довговічний, естетичний і технологічний матеріал.
За досвідом нашої компанії можна сказати, що металочерепиця користується неймовірною популярністю та найчастіше цікавить покупців.
Дах з металочерепиці завжди виглядає красиво, а завдяки тому, що можна комбінувати різні кольори та форми матеріалу кожна покрівля виглядає унікально та має свій стиль.
Ми допоможемо обрати найкращу металочерепицю та запропонуємо широкий вибір асортименту. Купити металочерепицю в «Дах Стиль» — означає забезпечити своєму даху довге життя! Це можливо зробити, якщо Ви з таких міст, як
Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка,Самбір

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com