НАТУРАЛЬНА ЧЕРЕПИЦЯ

Натуральна черепиця Z5

Перш за все, Z5 – класична, дуже поширена черепиця та доступна у широкій гамі кольорів та обробки. Ми розробили високоякісну довговічну черепицю та оптимізували її для вашого використання на вашому даху.

Натуральна черепиця Z10

З кожним роком попит на натуральну черепицю все збільшується і набирає в цьому нових обертів. Це і не дивно, адже вже давно натуральна черепиця заполонила серця своїх прихильників!

Натуральна черепиця J11

Надійність, міцність, стійкість – три слова, якими можна охарактеризувати черепицю J11v.

Натуральна черепиця J13

J13v — натуральне покриття з ефективним водовідведенням, яке захистить покрівлю та будинок від попадання води навіть при поривчастому і ураганному вітрі.

Керамічна черепиця D10

D10 – це відповідь на великий попит на керамічну черепицю для швидкого покриття великих площ.  

Натуральна черепиця бобровий хвіст

Не дивлячись на різноманіття сучасного ринку покрівельних покриттів, до цього часу  цінується натуральна черепиця (керамічна)

Натуральна черепиця – матеріал, який уособлює класику і сучасність, чудово підходить для реконструкції старих покрівельних матеріалів.
Натуральна черепиця гармонує з багатьма елементами місцевості і з легкістю вписується в дизайн навколишнього ландшафту.
Попри великий вибір різноманітних покрівельних матеріалів на будівельних ринках та в магазинах, росте кількість бажаючих купити натуральну черепицю у Дрогобичі, Трускавці, Бориславі, Стрию, Східниці, Стебнику, Львові, Турці. Замовити та купити її саме у нас Ви можете декількома нескладними діями, але результатом будете задоволені ще багато років! Адже такий покрівельний матеріал має багато переваг — довговічність, вогнестійкість, декоративність.
Завдяки своїй товщині та вазі натуральна черепиця не шумить від вітру і дощу, здатна витримати значно більші вітрові навантаження, у порівнянні з іншими листовими матеріалами та підходить для дахів зі складною архітектурною формою.
Важливо враховувати те, що існують різні види черепиць: цементно-піщана черепиця містить портландцемент замість глини.
Керамічна черепиця – сформована суміш cланцевої глини, піску, води та кольорового пігменту, запечена в печі.
Обирайте те, що буде ідеально для Вашого даху, обов’язково попередньо порадившись з професіоналом!

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com