ПРОФНАСТИЛ

Профнастил Т8

Профнастил являє собою сучасний облицювальний матеріал, який широко використовується при будівництві парканів, покрівельних покриттів і споруд. Така популярність обумовлена ​​тим, що він поєднує легкість монтажу і доступну ціну з високими техніко-експлуатаційними характеристиками (міцність, стійкість до навантажень, несприятливих зовнішніх факторів і т. д.). Компанія «ДАХ СТИЛЬ » поставляє профільовані листи від передових виробників. У нашому асортименті представлений великий спектр матеріалів, що відрізняються товщиною, відтінком, розмірами, висотою профілю і іншими характеристиками. Завдяки цьому можна швидко підібрати і купити профнастил, оптимальний для вирішення конкретної будівельної завдання.

Профнастил Т12

Цей вид призначений для  облицювання внутрішніх і зовнішніх конструкцій, для будівництва садових конструкцій (паркани, двері), а також для нестандартних конструкцій.

Профнастил Т18

Цей вид призначений для  облицювання зовнішніх конструкцій, для будівництва садових конструкцій (паркани, двері), а також для нестандартних конструкцій.

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com