МАНСАРДНІ ВІКНА

Вікно в даху дає світло, відчуття простору, чудовий краєвид, відпочинок для очей… Якісні дахові вікна чекають Вас на Дах Стиль

мансардне вікно 11

Мансардні вікна створюють особливу атмосферу та затишок у домі, вони забезпечують якісне природне освітлення та вентиляцію. Конструкція продумана таким чином, щоб ефективно забезпечити приміщення природнім денним світлом і свіжим повітрям без зайвих втрат тепла.

Вони володіють хорошою теплоізоляцією, підвищеною міцністю, герметичністю і стійкістю до механічних і хімічних факторів, оскільки постійно перебувають під впливом дощу, снігу, граду, різких перепадів температури.

Мансардні вікна виготовляються з дуже міцних матеріалів: ПВХ профілю або хвойних порід деревини, покритих антисептиком і акриловим лаком.

Варто лише замовити і ви не зможете уявити Ваш будинок без них!
Функціональність, корисність і дизайнерські якості цих вікон тяжко переоцінити. Купити їх у «Дах Стиль» — означає зрозуміти, що це був прекрасний вибір задля Вашого будинку та сім’ ї!
Все набагато простіше, якщо Ви знаходитесь в таких містах, як Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка, адже замовити їх можна у нас!

Незвичайна геометрія приміщення ідеально прикрасить інтер’єр та покращить освітлення кімнати!

мансардні вікна
Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com