Не дивлячись на різноманіття сучасного ринку покрівельних матеріалів, до цього часу  цінується натуральна черепиця (керамічна). Така черепиця є довговічна та має високий рівень шумоізоляції, що є великою перевагою. Тому, якщо ви зацікавилися натуральною покрівлею, необхідно вивчити всі її особливості.

Адже зовнішній вигляд даху з черепицею практично не змінився, а от процес її виготовлення і склад – так. Звичайно ж, в кращу сторону!

Натуральна черепиця має вражаючий термін служби – до 100 років! У спеку під такою покрівлею буде прохолодно, а в холод – тепло, і при цьому тихо і затишно. Інший аспект, який стає особливо актуальним в наші дні – екологічність.  Натуральна черепиця не виділяє ні запаху, ні хімічних речовин, вогнестійка, не накопичує статичної електрики, не вимагає фарбування і стійка до біологічного і хімічного впливу.

Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка,Самбір — міста, яким пощастило, адже ми вже готові до продуктивної та якісної роботи саме у вас! З «Дах Стиль» ви можете бути спокійні за тепло та захист вашого будинку!

Кольорова гама

Готові об'єкти

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com