З кожним роком попит на натуральну черепицю все збільшується і набирає в цьому нових оборотів. Це і не дивно, адже вже давно натуральна черепиця заполонила серця своїх прихильників!  Z10 пропонує численні архітектурні варіанти — в тому числі через різноманітні традиційні та абсолютно сучасні! Розмір черепиці Z10 складає від 32 до 38 см!  Що стосується самої ж натуральної черепиці, то завдяки своїм позитивним якостям, вона завжди залишається «номером один» щодо всіх інших видів покрівлі. Екологічність, використання тільки натуральних матеріалів, довговічність, відмінна теплопровідність, висока шумоізоляція (дощ, град, побічні шуми з вулиці), стійкість до різких перепадів температур — список переваг можна продовжувати і продовжувати, ця черепиця варта вашої уваги! )

Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка,Самбір — міста, яким пощастило, адже ми вже готові до продуктивної та якісної роботи саме у вас! З «Дах Стиль» ви можете бути спокійні за тепло та захист вашого будинку!

Кольорова гама

Готові об'єкти

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com