Перш за все, Z5 – класична, дуже поширена черепиця та доступна у широкій гамі кольорів. Ми розробили високоякісну довговічну черепицю та оптимізували її для вашого використання на вашому даху. Внаслідок своєї вигнутої форми та ідеальних кінців на кутах, краях та поверхнях, високоякісна черепиця ідеально підходить для ваших нестандартних ідей. Завдяки його дизайну ви отримуєте надзвичайний вигляд!Правильно підібраний покрівельний матеріал – це запорука довговічності та впевненості в завтрашньому дні! Віддати перевагу натуральній черепиці – значить спати спокійно! Ми пропонуємо вам обрати те, що справді ніколи не вийде з моди і перевірено роками! Натуральна черепиця – це символ надійності і довговічності!

Дрогобич, Трускавець, Борислав, Стрий, Східниця, Стебник, Львів, Турка,Самбір — міста, яким пощастило, адже ми вже готові до продуктивної та якісної роботи саме у вас! З «Дах Стиль» ви можете бути спокійні за тепло та захист вашого будинку!

Кольорова гама

Готові об'єкти

Доступність, якість та індивідуальний підхід до кожного замовлення – основні складові нашої роботи. Безкоштовна консультація
Контакти
Адреса: Бруно Шульца, 1, Дрогобич, Львівська область, 82100 Телефон: +38(097)67-17-480
+38(067)67-14-984
dahstyldr@gmail.com